Projekt strony Winnicy Widokowej. Obłędny smak wina przeplata się tutaj z obietnicą przyjemności, komfortu i zapierających dech w piersiach widoków.

Archetyp:

Równy gość
Wielbiciel

Usługi:

Strona www
Branding

Winnica widokowa – miejsce „wyjątkowo wyjątkowe”

Winnica widokowa powstała z miłości. Z miłości do natury, ludzi i piękna. Krzysztof Stanisławczyk i jego rodzina oferują wybitnej klasy wino, które zachwyca największych znawców i zdobywa nagrody na międzynarodowych konkursach.

Ale to nie wszystko. Ci wspaniali ludzie chcą się podzielić z nami miejscem, które stworzyli z pasji i widokiem, który zapiera dech.

Ich przestrzeń i produkt wymagały wyjątkowej oprawy. Wcześniejszy projekt strony www zupełnie nie oddawał klasy i jakości Widokowej. Brakowało również solidnych fundamentów, na których można by oprzeć markę i podkreślić jej atuty – tu z pomocą przyszły archetypy.

 

Strona przed transformacją

Pierwsza wersja strony wygląda na projekt typu „zrób to sam”, który mimo najlepszych intencji nie wyglądał przekonująco.

Przypadkowe kolory, czcionki, nieatrakcyjne logo i grafiki odwracały uwagę od pięknych zdjęć i ogrzewającej serce treści.

Był to przykład jednej z wielu stron, która po prostu jest, bo stronę w internetach mieć trzeba.

Ale poza aspektem informującym o istnieniu winnicy taka strona internetowa nie zachęcała odwiedzających i nie sprawiała wrażenia, że mamy do czynienia z produktem klasy premium.

A mamy!

Poniżej możecie zobaczyć projekt nowej strony „Widokowej”, która już śmiga i podobno bardzo się podoba :).

Projekt strony w oparciu o archetypy marki 

Identyfikacja wizualna strony opiera się na współpracy dwóch archetypów – równego gościa i wielbiciela. Czyli z jednej strony pokazuje „Widokową” jako miejsce dla każdego – rodzinne, ciepłe, zachęcające do spędzania czasu w towarzystwie życzliwych ludzi. Z drugiej zaś jako przestrzeń do smakowania życia, rozpieszczania oczu i podniebienia wysokiej klasy produktami.

Właściciele Widokowej obawiali się, że nie będę w stanie sprzedać swojego wina, bo w momencie rozpoczynania naszej współpracy nie mieli żadnych potencjalnych klientów.

Po udostępnieniu światu nowej strony i budowaniu komunikacji na wypracowanej przez nas filozofii marki: „Nie sprzedajemy wina. Karmimy zmysły naszych Klientów i to nie tylko winem ale i widokiem” w ciągu 3 miesięcy Państwo Stanisławczyk sprzedali całe zapasy wina i podpisali również umowy na kolejne lata.

 

Paleta kolorów

:
:
:
:

Typografia

Nagłówki:

ABCDEFGHIJKLMNOPRSTUWYZ

abcdefghijklmnoprstuwyz

Body:

ABCDEFGHIJKLMNOPRSTUWYZ
abcdefghijklmnoprstuwyz

 

Tablica wizualna marki

Praca nad tym projektem to była wielka przyjemność szczególnie, że Właściciele Widokowej dali mi całkowicie wolną rękę. Tym bardziej cieszy, że efekt końcowy tak ich uszczęśliwił, okazał się doskonale wyrażać energię i wartość ich winnicy oraz wzbudza zachwyt w ich klientach. Czego chcieć więcej? 

www.winnicawidokowa.pl

 

A Tobie jak się podoba?

Jeżeli również marzy Ci się strona, która w pełni wyrazi, to kim jesteś i wartość jaką oferuje Twoja marka, to śmiało napisz do mnie i stwórzymy razem coś wyjątkowego. Tuż obok znajduje się ikonka messengera przez którego możesz mi wysłać wiadomość. Możesz też po prostu napisać na: contact@monikafilarowska.com