GRUPOWY PROGRAM MENTORINGOWY:

„Stwórz i sprzedaj kurs online”

All inclusive system, w którym krok po kroku pokażę Ci jak przemienić Twoją wiedzę i pasję w dochodowy kurs online i sprzedać go z sukcesem. Prosto, skutecznie, bez stresu i technologicznego nonsenu.

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Wyobraź sobie, że:

MASZ REGULARNY DOPŁYW KLIENTÓW

ZARABIASZ TYLE ILE POTRZEBUJESZ

KONIEC ZE SPRZEDAŻĄ CZASU ZA PIENIĄDZE

Czy wiesz, że koszt dotarcia do jednego klienta jest podobny do kosztu dotarcia do kilkunastu klientów?  To oznacza, że praktycznie taki sam wysiłek musisz włożyć w znalezienie jednego klienta, co wielu klientów. Sprzedaż grupowych programów online jest aktualnie jednym z najlepszych i najszybszych sposobów na zapewnienie sobie regularnych i przewidywalnych dochodów.

Kursy online sprzedają największe nazwiska z każdej branży, bo to po prostu działa. Zamiast powtarzać te same informacje pojedynczym klientom, możesz stworzyć kurs online a wraz z nim skuteczny proces, w trakcie, którego nie jedna a kilkadziesiąt lub kilkaset osób będzie w stanie skorzystać z Twojej wiedzy. 

Podczas pierwszej sprzedaży mojego pierwszego kursu online zarobiłam 1798 zł. Podczas drugiej już 10 razy tyle bo 17 870 zł. W tym programie pokażę Ci dokładnie jak to zrobiłam, po to żebyś mogła zastosować ten sam system u siebie. 

 

Skończ z myśleniem o tym jakby to było zarabiać tyle ile zasługujesz w swoim biznesie – czas to po prostu zrobić!

Dwa powody, dla których ten program jest inny niż wszyskie!

POPROWADZĘ CIĘ
NIEMAL ZA RĘKĘ

To nie jest kurs online, w którym dostajesz dostęp do materiałów, z którymi pracujesz i tyle. Zapraszam Cię do grupowego programu mentoringowego, który będzie opierał się na 12 spotkaniach online na żywo (spotkania będą nagrywane), podczas którego nie tylko przekażę Ci całą potrzebną wiedzę ale co najważniejsze będziesz miała dostęp do mojego bezpośredniego wsparcia. Pomogę, doradzę, odpowiem na wszystkie Twoje pytania, pokażę odpowiedni kierunek i zweryfikuję Twoje pomysły. W ten sposób nie zabraknie Ci motywacji do działania bo wszelkie kryzysowe sytuacje wspólnie rozwiążemy na bieżąco.

ROZPISZĘ CI WSZYSTKO
KROK PO KROKU

Stworzenie i sprzedanie kursu online to szereg kroków, które trzeba wykonać w określonej kolejności. Wiem, że możesz być przytłoczona ilością informacji, które trzeba przetworzyć i sprawami technicznymi, które należy wdrożyć (zbieranie adresów email, tworzenie strony sprzedażowej, sklepu, uruchamianie reklam itp). W ramach tego programu nie tylko otrzymasz rozpisany plan działania, który będę omawiała z Tobą krok po kroku na żywo (w każdej chwili będziemy mogły przedyskutować Twoją sytuację), ale też tutoriale techniczne, skrypty do napisania maili sprzedażowych i wiele więcej…

Your content goes here. Edit or remove this texm CSS to thi the module Advanced settings.

Na rynku jest wiele programów, które uczą jak stworzyć kurs online. Niewiele z nich jednak pokaże Ci jak taki kurs, z sukcesem sprzedać, a to przecież najważniejsze

Często widzę pytania w stylu: „Mam kurs online/ebooka/grupowy coaching ale nikt nie kupuje? Jak mam to sprzedać?”.

To nie sztuka stworzyć „jakiś” produkt online. Sztuką jest stworzyć produkt, na który jest zapotrzebowanie, i który się sprzeda. W sieci znajdziesz wiele darmowych i płatnych materiałów, które dadzą Ci szczątkową wiedzę w wybranym obszarze ale Tobie jest potrzebny system, który ze skrawków informacji, które posiadasz pozwoli stworzyć własny program online i jasną strategię jego sprzedaży.

Możesz sprzedać pierwszą wersję Twojego kursu online już za 90 dni!

Let’s Get Started

Tworzenie dochodowego kursu online nie musi, a wręcz nie powinno zająć wielu miesięcy lub lat. Możesz przygotować i sprzedać pierwszą wersję Twojego kursu w miesiąc lub dwa. Potrzebujesz tylko skutecznego systemu krok po kroku, dzięki któremu każde Twoje działanie będzie strategiczne i efektywne. 

 

Poznaj mój Risk Free system: 

3 stopniowa formuła tworzenia i sprzedaży kursów online

Dzięki której dowiesz się czy jest zapotrzebowanie na Twój kurs zanim zainwestujesz czas i pieniądze w jego stworzenie.

1. Przetestuj swój pomysł na kurs dzięki mojej metodzie błyskawicznej przedsprzedaży

Najlepszym sposobem na przetestowanie czy Twój kurs się sprzeda jest… Go Sprzedać! Wtedy nie ma już miejsca na wątpliwości i zgadywanie. Pokażę Ci jak to zrobić jeszcze zanim Twój kurs powstanie.

2. Stwórz wszystkie niezbędne materiały do Twojego kursu i przygotuj platformę kursową

Skoro już wiesz, że Twój kurs się sprzedał czyli ewidentnie jest na niego zapotrzebowanie, czas  stworzyć materiały i cały program kursu oraz wybrać najlepszą dla Ciebie platformę kursową. 

3. Przygotuj skuteczną kampanię reklamową i sprzedaj swój kurs szerszej grupie odbiorców

Masz już kurs i pierwsze informacje zwrotne od osób, które kupiły go w przedsprzedaży. Teraz czas na profesjonalizację kursu i jego ponowną sprzedaż, tym razem szerszej grupie odbiorców.  

Jak to wygląda w praktyce?

 Chcę dać Ci szansę z wystartowaniem z przedsprzedażą Twojego kursu online w styczniu/lutym 2020 i to będzie główny cel pracy podczas naszych spotkań.

 Program rozłożony jest na 12 tygodni. Będziemy widywać się zwykle raz w tygodniu na grupowym spotkaniu na żywo, podczas którego najpierw przedstawię Ci niezbędną wiedzę w postacie prezentacji a potem odpowiem na Twoje pytania. Po każdym spotkaniu otrzymasz workbook do pracy z tematem tygodnia, w którym będą rozpisane praktyczne kroki do wykonania. Dodatkowo będziesz mieć do dyspozycji kameralną grupę na Facebooku, na której będę dodawała materiały dodatkowe (np. tutoriale techniczne) i wspierała Cię  w każdym Twoim kursowym kroku. Będą też odbywały się dodatkowe sesje pytań i odpowiedzi.  

Nagrane spotkania LIVE zostaną umieszczone na platformie kursowej wraz z materiałami dodatkowymi (pdfy, tutoriale) abyś mogła w wygodny sposób wrócić do nich w każdej chwili.  

W trakcie kursu omówimy między innymi takie zagadnienia jak:

FUNDAMENTY DOCHODOWEGO KURSU ONLINE:

 • Ustalenie Twojego celu finansowego.
 • Wybranie dochodowej tematyki kursu.
 • Precyzyjne określenie odbiorców Twojego kursu i komunikacji z nimi.
 • Wybór nazwy i ceny kursu.
 • Przygotowanie zarysu kursu w modułach.

PRZEDSPRZEDAŻ PROTOTYPU KURSU:

 • Przygotowanie podstawowej strony sprzedażowej.
 • Ustawienie dostawcy newslettera plus maili sprzedażowych.
 • Zaplanowanie kampanii przedsprzedażowej (płatne i bezpłatne sposoby docierania do odbiorców).
 • Przygotowanie webinaru/live’a/video sprzedażowego.
 • Ustawienie sklepu/płatności za kurs.

REALIZACJA WERSJI PROTOTYPOWEJ KURSU:

 • Przygotowanie zawartości prototypu kursu (stworzenie niezbędnych materiałów).
 • Przeprowadzenie prototypu kursu w najprostszy i najbardziej efektywny sposób.
 • Zebranie informacji zwrotnych na temat pierwszej wersji kursu oraz rekomendacji od klientów.

PROFESJONALIZACJA KURSU:

 • Przygotowanie identyfikacji wizualnej kursu.
 • Dopracowanie strony sprzedażowej.
 • Wybór platformy kursowej (opcje płatne i bezpłatne).
 • Przygotowanie kampanii sprzedażowej na szeroką skalę.
 • Plan regularnego tworzenia contentu, który będzie wspierał sprzedaż kursu i budował pozycję eksperta.

Bonusy – ten program zawiera wszystko czego potrzebujesz

TECH LAB - CZYLI TECHNOLOGIA BEZ TAJEMNIC

Pokażę Ci krok po kroku jak:
* ustawić stronę sprzedażową kursu
* postawić sklep na darmowej wtyczce
* wybrać dostawcę newslettera
* napisać i zautomatyzować maile sprzedażowe
* przygotować platformę kursową

Oraz jak nagrać i wyedytować audio i video oraz przygotować inne materiały kursowe

WARTOŚĆ – ponad 2000 zł

WPROWADZENIE DO REKLAMY NA FACEBOOKU I INSTAGRAMIE

W ramach programu będę mówiła zarówno o płatnych jak i darmowych metodach docierania do klientów. Chcę jednak żeby potrafiła ustawić reklamy na Facebooku bo to najtańszy i najbardziej efektywny sposób docierania do Twoich odbiorców.

Poprowadzę Cię krok po kroku tylko po najważniejszych aspektach tworzenia reklam. Zobaczysz to proste!

WARTOŚĆ – 500 zł

TEMPLATE STRONY SPRZEDAŻOWEJ KURSU W DIVI

Na stronie sprzedażowej odbiorcy znajdą najważniejsze informacje na temat kursu i będą mogli go kupić. Zwykle stworzenie takiej strony wymaga zatrudnienia grafika.

Ułatwię Ci zadanie i dam Ci w prezencie gotowy, zaprojektowany przeze mnie, szablon takiej strony. Estetyczny i praktyczny. Wystarczy, że wypełnisz go treścią, którą przygotujesz w tym programie. Pokażę Ci jak 🙂

WARTOŚĆ – ponad 1000 zł

Jesteś 90 dni od swojego kursu online

Efektem tego programu ma być realny i namacalny dochód na Twoim koncie. Każdy element tego programu jest tak zaprojektowany aby pokazać Ci, jak możesz zarabiać od kilku do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych w miesiąc na Twoim kursie online.

Wyobraź sobie, że już na początku 2020 roku zarabiasz pierwsze pieniądze z Twojego kursu online. A co najważniejsze, raz stworzony kurs możesz sprzedawać wielokrotnie. A ja pokażę Ci jak otrzymywać z niego regularny i przewidywalny dochód.

Twoja inwestycja

Możesz od razu zapłacić za cały program albo zdecydować się na opcję ratalną (10 przystępnych rat po 200 zł). Opcje różnią się od siebie tylko ceną i sposobem płatności.

Opcja ratalna jest obsługiwana przez Alior Bank więc po wybraniu tej opcji zostaniesz przekierowana na stronę banku, na której wypełnisz krótki wniosek o raty. Cały proces jest prosty, całkowicie online i po kilkanastu minutach otrzymujesz decyzję. Raty są 0% więc nie ma żadnych ukrytych opłat bo całkowity koszt kredytu wzięłam na siebie. Jeżeli masz do mnie pytania w kwestii rat to napisz na: contact@monikafilarowska.com

Pewnego dnia poczułam, że nadszedł czas zmian. Zmian w mojej ofercie, w sposobie komunikacji, w docieraniu do osób, które znajdują się w mojej wąskiej niszy. Tych, którym najbardziej chcę służyć dzieląc się swoim doświadczeniem i wiedzą w sieci w moich programach mentoringowych i mastermindach. Nie chciałam zaczynać od zera, a raczej zrobić rewizję strategii mojej marki #DigitalGirls.

I tutaj pojawia się Monika. Nie tylko poprowadziła mnie po mistrzowsku przez kluczowe kroki dot. odświeżenia identyfikacji wizualnej i dookreślenia tone of voice mojej marki. Pomogła mi zobaczyć coś, co było dla mnie niewidoczne i zbudować na tym ofertę premium. Dziękuję!

Kaśka Żbikowska

www.digitalgirls.com, Digital Grils Boss

Moniko – ja bardzo Ci dziękuję jeszcze raz Twój kurs, od pierwszej rozmowy czułam Twoje skupienie na mnie i na tym, że zależy Ci na moich efektach.

Zdobyłam potrzebne umiejętności, by nagrać swój pierwszy kurs online, a temat Ty pomogłaś mi dookreślić. Mam platformę, film sprzedażowy nagrany, scenariusz jest, materiały ciągle tworzę, była już testowa kampania, trwa wyzwanie, pierwsza sprzedaż kursu w formie przedsprzedaży 28.09 🙂 pierwszych klientów też już mam.

Moniko wiele osób mówi, że ” uczy biznesu” cokolwiek to znaczy, Ty możesz być pewna, ze uczysz bo Twoi klienci mają namacalne efekty pracy z Tobą.

Dorota Lubas

https://www.poradniakreska.pl/wp/lp/, Pracownia Rozwoju i Terapii Kreska

FAQ – masz pytania?

Zebrałam niżej najczęściej pojawiające się pytania. Jeżeli brakuje tu odpowiedzi na Twoje wątpliwości do napisz do mnie: contact@monikafilarowska.com

Skąd mogę wiedzieć czy jest zapotrzebowanie na tematykę mojego kursu?

To kluczowe pytanie. Wiele osób zgaduje i w ciemno tworzy kursy, których nikt nie kupuje. W tym programie pokażę Ci jak zyskać niemal całkowitą pewność, że temat Twojego kursu okaże się sukcesem zanim jeszcze zaczniesz tworzyć materiały do kursu.

Nie mam jeszcze pomysłu na kurs? Czy ten program jest dla mnie?

Jak najbardziej. Najważniejsza jest Twoja otwartość i gotowość. Cały moduł programu jest poświęcony na poszukiwaniu najlepszego tematu dla Twojego kursu online. Dzięki moim wskazówkom nie tylko zweryfikujesz swoje aktualne pomysły ale też odkryjesz nowe. Kurs online można zrobić na dowolny temat ale stworzenie dochodowego kursu online, który rzeczywiście się sprzeda wymaga trzymania się konkretnych zasad, które Ci zdradzę.

A co jeżeli nie jestem ekspertem i nie mam żadnej potwierdzonej certyfikatami wiedzy?

Nie musisz mieć doktoratu żeby zarabiać na kursach online. Każdy z nas ma unikatową historię i doświadczenia, które mogą pomóc innym ludziom. Wystarczy, że jesteś parę kroków przed osobami, które chcesz uczyć. Być może udało Ci się przejść z sukcesem przed jakąś trudną sytuację w życiu? Albo przy okazji swojej pracy lub hobby nauczyłaś się ciekawej umiejętności? A może masz pasję, którą zgłębiasz i którą chcesz się podzielić z innymi? A może masz po prostu w sobie gotowość żeby się dowiedzieć, czego potrzebują odbiorcy i douczyć się w konkretnym obszarze?

 

Mam niewiele czasu czy będę w stanie stworzyć swój dochodowy kurs online?

Oczywiście, że tak. To nie czas jest problemem a poziom motywacji. Jeżeli masz motywację, to pokażę Ci jak w najkrótszym możliwym czasie stworzyć i sprzedać pierwszą wersję kursu online. Jeżeli masz mało czas to najgorsze, co możesz zrobić, to szukać rozwiązań na własną rękę. Internet jest pełen “dobrych rad”, a Ty potrzebujesz konkretów i jasnych wskazówek, co po kolei zrobić, a z jakich działań zrezygnować bo są zupełnie zbędne. To właśnie znajdziesz w tym programie – proste i sprawdzone rozwiązania. 

 

Przeraża mnie cała techniczna tworzenia i sprzedaży kursu online. Czy sobie poradzę?

Bez obaw. W ramach programu pokażę Ci krok po kroku jak ustawić wszystkie techniczne rzeczy związane z Twoim kursem. Do każdego „technicznego” zagadnienia będzie praktyczny tutorial. Zadbam też o to aby ograniczyć do minimum techniczne aspekty. Pokażę Ci tylko to, co naprawdę potrzebujesz wiedzieć, żeby stworzyć i sprzedać swój kurs.

W jakich branżach można stworzyć kurs online?

Wierz mi, praktycznie w każdej branży można sprzedać kurs online. Osobiście widziałam przykłady świetnie sprzedających się kursów z takich branż jak: beauty, styl, biznes, blogowanie, podróżowanie, grafika, self-publishing, sztuka, technologia, rozwój osobisty, relacje, rodzicielstwo, coaching, finanse, zdrowie, dietetyka, fitness, marketing, strony www, nieruchomości, gastronomia i wiele wiele innych… Z mojego doświadczenia wynika, że to nie sama branża koniecznie decyduje o sukcesie kursu a sposób w jaki jest sformułowany jego temat i na ile rezultaty, które Twoi klienci uzyskają dzięki kursowi realnie wpłyną na ich życie. 

Mam już kurs online czy dowiem się tu czegoś nowego?

Zakładam, że gdyby Twój kurs zarabiał dla Ciebie tyle pieniędzy ile oczekujesz, to by Cię tu nie było :). Być może chcesz zwiększyć cenę swojego kursu, poprawić jego sprzedaż albo też nauczyć się lepiej komunikować wartość, którą oferujesz swoim odbiorcom, aby nie mieli wątpliwości, że warto uczyć się od Ciebie. Jesteś w dobrych rękach. Uczestnicy moich kursów są pod wrażeniem ich wysokiego poziomu i sposobu organizacji treści, dzięki któremu z przyjemnością przyswajają wiedzą i wracają do materiałów. Pokażę Ci jak uzyskać podobny efekt u Ciebie.

 

Zaczynam zupełnie od zera (nie mam listy mailingowej, ani followersów) czy mam szansę sprzedać swój kurs?

Oczywiście. W ramach programu pokażę Ci moje metody darmowego i płatnego pozyskiwania odbiorców i subskrybentów. Dzięki temu, że w ramach programu określisz tematykę Twojego kursu łatwiej będzie Ci gromadzić wokół siebie odbiorców, którzy będą realnie zainteresowani tematyką i z większym prawdopodobieństwem kupią Twoje infoprodukty.

Ile dodatkowych rzeczy będę musiała dokupić żeby stworzyć i sprzedać mój kurs.

W trakcie tego programu pokażę Ci różne opcje. Od zupełnie darmowych do płatnych rozwiązań premium w różnych opcjach cenowych. Mój pierwszy kurs stworzyłam i sprzedałam bez żadnych dodatkowych inwestycji (co oznacza, że też możesz!). Z czasem zaczęłam inwestować w dodatkowe rozwiązania ale nie są one konieczne na początku. 

Czy jest możliwość rozłożenia płatności za kurs na raty?

 Jak najbardziej. Razem z Przelewy24 i Alior Bankiem przygotowaliśmy dla Ciebie opcję „10 rat 0 % po 200 zł”. Po wpisaniu Twoich danych możesz przejść do szybkich płatności przelewy24 i wybrać opcję Alior Bank RATY. Po wyborze tej opcji, zostaniesz przekierowana na stronę banku, na której będziesz mogła wypełnić wniosek o 10 rat w oprocentowaniu 0 % (koszt rat ponoszę ja po to żebyś Ty miała jak najkorzystniejsze rozwiązanie). Tu znajdziesz dokładną instrukcję: https://www.monikafilarowska.com/instrukcja-obslugi-rat-alior-bank/. Jeżeli masz dodatkowe pytania odnośnie rat, to napisz na adres: contact@monikafilarowska.com.

Ile jestem w stanie zarobić na pierwszej sprzedaży mojego kursu? Czy zwróci mi się inwestycja w ten program?

Założeniem tego programu jest, żeby inwestycja zwróciła Ci się już podczas pierwszej sprzedaży kursu. Jednak to ile zarobisz zależy od wielu czynników (od tematu kursu, ceny kursu, liczby posiadanych odbiorców itp.). Swój pierwszy kurs online sprzedałam za 1798 zł, a nie miałam wtedy żadnych followersów ani listy mailingowej. A mój kurs kosztował 97 zł. W czasie drugiej sprzedaży zarobiłam już z kolei 17 560 zł. Podczas programu ustalisz sobie cel finansowy a ja pokażę Ci, co musisz zrobić żeby go zrealizować. 

Czy mogę liczyć na Twoje wskazówki? Będę potrzebowała podpowiedzi...

Absolutnie! Dzięki temu, że ta edycja ma postać grupowego programu mentoringowego, jesteśmy cały czas w kontakcie (na cotygodniowych spotkaniach live, podczas sesji pytań i odpowiedzi, na grupie na Facebooku). Moim założeniem jest żebyś otrzymała ode mnie wsparcia na każdym etapie tworzenia i sprzedaży kursu. Na każdym grupowym spotkaniu możesz przedyskutować swoje wątpliwości, zadać pytanie itp. Będę Ci wspierać na każdym etapie pracy nad Twoim kursem. Pomogę Ci zweryfikować pomysły i udzielę informacji zwrotnych. Absolutnie nie zostaniesz sama z tym procesem.  

Wybór jest w Twoich rękach. Stać Cię na czekanie?

Przez prawie rok zwlekałam ze stworzeniem swojego pierwszego kursu online. Gdybym wtedy podjęła konkretne działania, to byłabym minimum 100 000 zł do przodu, a mój biznes byłby już teraz na dużo wyższym etapie. Nie popełniaj moich błędów. Mnie wtedy powstrzymywał brak konkretnej wiedzy jak taki kurs krok po kroku stworzyć. Ty jesteś w tej komfortowej sytuacji, że ktoś kto naprawdę się na tym zna przeprowadzi Cię przez ten proces. 

 

To jak będzie?

Zamierzasz spędzić kolejne miesiące na zastanawianiu się jak zarobić pieniądze, robiąc to czym chcesz się dzielić ze światem, czy też skorzystaj z mojego systemu i zabierzesz się za konkretne działanie już teraz?

 

Facebook Messenger