MASTERMIND:
„Stwórz kurs online”

All inclusive system, w którym krok po kroku pokażę Ci jak przemienić Twoją wiedzę i pasję w dochodowy kurs online i sprzedać go z sukcesem. Prosto, skutecznie, bez stresu i technologicznego nonsenu.

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Wyobraź sobie, że:

MASZ REGULARNY DOPŁYW KLIENTÓW

ZARABIASZ TYLE ILE POTRZEBUJESZ

KONIEC ZE SPRZEDAŻĄ CZASU ZA PIENIĄDZE

Czy wiesz, że koszt dotarcia do jednego klienta jest podobny do kosztu dotarcia do kilkunastu klientów?  To oznacza, że praktycznie taki sam wysiłek musisz włożyć w znalezienie jednego klienta, co wielu klientów. Sprzedaż grupowych programów online jest aktualnie jednym z najlepszych i najszybszych sposobów na zapewnienie sobie regularnych i przewidywalnych dochodów.

Kursy online sprzedają największe nazwiska z każdej branży bo to po prostu działa. Zamiast powtarzać te same informacje pojedynczym klientom, możesz stworzyć kurs online a wraz z nim skuteczny proces, w trakcie, którego nie jedna a kilkadziesiąt lub kilkaset osób będzie w stanie skorzystać z Twojej wiedzy. 

Podczas pierwszej sprzedaży mojego pierwszego kursu online zarobiłam 1798 zł. Podczas drugiej już 10 razy tyle bo 17 870 zł podczas Mastermindu pokażę Ci dokładnie jak to zrobiłam, po to żebyś mogła zastosować ten sam system u siebie. 

Skończ z myśleniem o tym jakby to było zarabiać tyle ile zasługujesz w swoim biznesie – czas to po prostu zrobić!

Dwa powody, dla których ten program jest inny niż wszyskie!

POPROWADZĘ CIĘ
NIEMAL ZA RĘKĘ

To nie jest kurs online, w którym dostajesz dostęp do materiałów, z którymi pracujesz i tyle. Zapraszam Cię do grupowego mastermindu (spotkania będą nagrywane), podczas którego nie tylko przekażę Ci całą potrzebną wiedzę ale co najważniejsze będziesz miała dostęp do mojego bezpośredniego wsparcia. Pomogę, doradzę, odpowiem na wszystkie Twoje pytania, pokażę odpowiedni kierunek i zweryfikuję Twoje pomysły. W ten sposób nie zabraknie Ci motywacji do działania bo wszelkie kryzysowe sytuacje wspólnie rozwiążemy na bieżąco.

ROZPISZĘ CI WSZYSTKO
KROK PO KROKU

Stworzenie i sprzedanie kursu online to szereg kroków, które trzeba wykonać w określonej kolejności. Wiem, że możesz być przytłoczona ilością informacji, które trzeba przetworzyć i sprawami technicznymi, które należy wdrożyć (zbieranie adresów email, tworzenie strony sprzedażowej, sklepu, uruchamianie reklam itp). W ramach mastermindu nie tylko otrzymasz rozpisany plan działania, który będę omawiała z Tobą krok po kroku na żywo (w każdej chwili będziemy mogły przedyskutować Twoją sytuację) ale też tutoriale techniczne, skrypty do napisania maili sprzedażowych i wiele więcej…

Your content goes here. Edit or remove this texm CSS to thi the module Advanced settings.

Na rynku jest wiele programów, które uczą jak stworzyć kurs online. Niewiele z nich jednak pokaże Ci jak taki kurs, z sukcesem sprzedać, a to przecież najważniejsze

Często widzę pytania w stylu: „mam kurs online/ebooka/grupowy coaching ale nikt nie kupuje? Jak mam to sprzedać?”.

To nie sztuka stworzyć „jakiś” produkt online. Sztuką jest stworzyć produkt, na który jest zapotrzebowanie, i który się sprzeda. W sieci znajdziesz wiele darmowych i płatnych materiałów, które dadzą Ci szczątkową wiedzę w wybranym obszarze ale Tobie jest potrzebny system, który ze skrawków informacji, które posiadasz pozwoli stworzyć własny program online i jasną strategię jego sprzedaży.

Możesz sprzedać pierwszą wersję twojego kursu online już za 60 dni!

Let’s Get Started

Tworzenie dochodowego kursu online nie musi, a wręcz nie powinno zająć wielu miesięcy lub lat. Możesz przygotować i sprzedać pierwszą wersję Twojego kursu w miesiąc lub dwa. Potrzebujesz tylko skutecznego systemu krok po kroku dzięki któremu każdy Twoje działanie będzie strategiczne i efektywne. 

Poznaj mój Risk Free system: 

3 stopniowa formuła tworzenia i sprzedaży kursów online

Dzięki której dowiesz się czy jest zapotrzebowanie na Twój kurs zanim zainwestujesz czas i pieniądze w jego stworzenie.

1. Przetestuj swój pomysł na kurs dzięki mojej metodzie błyskawicznej przedsprzedaży

Najlepszym sposobem na przetestowanie czy Twój kurs się sprzeda jest… Go Sprzedać! Wtedy nie ma już miejsca na wątpliwości i zgadywanie. Pokażę Ci jak to zrobić jeszcze zanim Twój kurs powstanie.

2. Stwórz wszystkie niezbędne materiały do Twojego kursu i przygotuj platformę kursową

Skoro już wiesz, że Twój kurs się sprzedał czyli ewidentnie jest na niego zapotrzebowanie, czas  stworzyć materiały i cały program kursu oraz wybrać najlepszą dla Ciebie platformę kursową. 

3. Przygotuj skuteczną kampanię reklamową i sprzedaj swój kurs szerszej grupie odbiorców

Masz już kurs i pierwsze informacje zwrotne od osób, które kupiły go w przedsprzedaży. Teraz czas na profesjonalizację kursu i jego ponowną sprzedaż, tym razem szerszej grupie odbiorców.  

Program spotkań w ramach mastermindu

 Chcę dać Ci szansę z wystartowaniem z przedsprzedażą Twojego kursu online w styczniu/lutym 2020 i to będzie główny cel pracy podczas naszych spotkań.

Planowanych jest 12 spotkań. Będziemy widywać się zwykle raz w tygodniu na grupowym spotkaniu na żywo, podczas którego przedstawię Ci niezbędną wiedzę i odpowiem na Twoje pytania. Po każdym spotkaniu otrzymasz workbook do pracy z tematem tygodnia, w którym będą rozpisane praktyczne kroki do wykonania. Dodatkowo będziesz mieć do dyspozycji kameralną grupę na Facebooku, na której będę dodawała materiały dodatkowe (np. tutoriale techniczne) i wspierała Cię  w każdym Twoim kursowym kroku. 

Spotkanie 1: Wszystko, co musisz wiedzieć żeby stworzyć kurs online, który się sprzeda

Spotkanie 2: Wersja „beta” Twojego kursu, czy jest i dlaczego jej potrzebujesz

Spotkanie 3: Jak wybrać temat dochodowego kursu online (gdy mnóstwo opcji chodzi Ci po głowie)

Spotkanie 4: Odbiorcy Twojego kursu. Kim są i jak się z nimi komunikować?

Spotkanie 5: Zarys Twojego kursu. Co powinno się w nim znaleźć żeby zwiększyć szansę na sprzedaż?

Spotkanie 6: Nazwij i wyceń swój kurs online. Dlaczego nie warto tworzyć taniego kursu online?

Spotkanie 7: Przedsprzedaż Twojego kursu. Zbuduj listę mailingową, ustaw stronę sprzedażową, sprzedaj kurs

Spotkanie 8: Przeprowadź sprzedany w przedsprzedaży kurs. Tworzenie treści, Zbieranie informacji zwrotnych 

Spotkanie 9: Profesjonalizacja Twojego kursu. Wykorzystaj doświadczenia z przedsprzedaży do zaktualizowania kursu 

Spotkanie 10: Platformy kursowe. Wybierz odpowiednią dla siebie (plus tutoriale)

Spotkanie 11: Zaplanuj oficjalną kampanię sprzedażową Twojego kursu skierowaną do szerokiej publiczności

Spotkanie 12: Najskuteczniejsze metody sprzedaży kursów online krok po kroku

Bonusy – ten program zawiera wszystko czego potrzebujesz

TECH LAB - CZYLI TECHNOLOGIA BEZ TAJEMNIC

Pokażę Ci krok po kroku jak ustawić:
* stronę sprzedażową kursu
* sklep na darmowej wtyczce
* dostawcę newslettera
* maile sprzedażowe
* platformę kursową
Oraz jak nagrać i wyedytować audio i video oraz przygotować inne materiały kursowe

WPROWADZENIE DO REKLAMY NA FACEBOOKU I INSTAGRAMIE

W ramach mastermindu będę mówiła zarówno o płatnych jak i darmowych metodach docierania do klientów. Chcę jednak żebyś potrafiła ustawić reklamy na Facebooku bo to najtańszy i najbardziej efektywny sposób docierania do Twoich odbiorców.

Zobaczysz jakie to proste!

TEMPLATE STRONY SPRZEDAŻOWEJ KURSU W DIVI

Na stronie sprzedażowej (landing page) odbiorcy znajdą najważniejsze informacje na temat kursu i będą mogli go kupić.
Zwykle przygotowanie takiej strony wymaga zatrudnienia grafika. Ułatwię Ci zadanie i dam Ci w prezencie gotowy szablon takie strony. Estetyczny i praktyczny. Wystarczy, że wypełnisz go treścią. Pokażę Ci jak 🙂

Jesteś 90 dni od swojego kursu online

Efektem tego programu ma być realny i namacalny dochód na Twoim koncie. Każdy element tego mastermindu jest tak zaprojektowany aby pokazać Ci jak możesz zarabiać od kilku do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych w miesiąc na Twoim kursie online.

Wyobraź sobie, że już na początku 2020 roku zarabiasz pierwsze pieniądze z Twojego kursu online. A co najważniejsze, raz stworzony kurs możesz sprzedawać wielokrotnie. A ja pokażę Ci jak otrzymywać z niego regularny i przewidywalny dochód.

Twoja inwestycja

Możesz od razu zapłacić za cały program albo zdecydować się na opcję ratalną (10 przystępnych rat po 220 zł). Opcje różnią się od siebie tylko ceną i sposobem płatności.

Opcja ratalna jest obsługiwana przez mbank więc po wybraniu tej opcji zostaniesz przekierowana na stronę banku, na której wypełnisz krótki wniosek o raty. Cały proces jest prosty, całkowicie online i po kilkanastu minutach otrzymujesz decyzję. Raty są 0% więc nie ma żadnych ukrytych kosztów. Jeżeli masz do mnie pytania w kwestii raty to napisz na: contact@monikafilarowska.com

“Pewnego dnia poczułam, że nadszedł czas zmian. Zmian w mojej ofercie, w sposobie komunikacji, w docieraniu do osób, które znajdują się w mojej wąskiej niszy. Tych, którym najbardziej chcę służyć dzieląc się swoim doświadczeniem i wiedzą w sieci w moich programach mentoringowych i mastermindach. Nie chciałam zaczynać od zera, a raczej zrobić rewizję strategii mojej marki #DigitalGirls. I tutaj pojawia się Monika. Nie tylko poprowadziła mnie po mistrzowsku przez kluczowe kroki dot. odświeżenia identyfikacji wizualnej i dookreślenia tone of voice mojej marki. Pomogła mi zobaczyć coś, co było dla mnie niewidoczne i zbudować na tym ofertę premium. Dziękuję!

Kaśka Żbikowska

Digital Grils Boss

Moniko – ja bardzo Ci dziękuję jeszcze raz Twój kurs, od pierwszej rozmowy czułam Twoje skupienie na mnie i na tym, że zależy Ci na moich efektach.

Zdobyłam potrzebne umiejętności, by nagrać swój pierwszy kurs online, a temat Ty pomogłaś mi dookreślić. Mam platformę, film sprzedażowy nagrany, scenariusz jest, materiały ciągle tworzę, była już testowa kampania, trwa wyzwanie, pierwsza sprzedaż kursu w formie przedsprzedaży 28.09 🙂 pierwszych klientów też już mam.

Moniko wiele osób mowi ze ” uczy biznesu” cokolwiek to znaczy, Ty mozesz być pewna, ze uczysz bo Twoi klienci mają namacalne efekty pracy z Tobą. Dorota Lubas

Właściciel , Pracownia Rozwoju i Terapii Kreska

FAQ – masz pytania?

Zebrałam niżej najczęściej pojawiające się pytania. Jeżeli brakuje tu odpowiedzi na Twoje wątpliwości do napisz do mnie: contact@monikafilarowska.com

Skąd mogę wiedzieć czy jest zapotrzebowanie na tematykę mojego kursu?

To kluczowe pytanie. Wiele osób zgaduje i w ciemno tworzy kursy, których nikt nie kupuje. W tym programie pokażę Ci jak zyskać niemal całkowitą pewność, że temat Twojego kursu okaże się sukcesem zanim jeszcze zaczniesz tworzyć materiały do kursu.

Nie mam jeszcze pomysłu na kurs? Czy ten program jest dla mnie?
Jak najbardziej. Najważniejsza jest Twoja otwartość i gotowość. Cały moduł Shine jest poświęcony poszukiwaniu najlepszego tematu dla Twojego kursu online. Dzięki moim wskazówkom nie tylko zweryfikujesz swoje aktualne pomysły ale też odkryjesz nowe. Kurs online można zrobić na dowolny temat ale stworzenie dochodowego kursu online, który rzeczywiście się sprzeda wymaga trzymania się konkretnych zasad, które Ci zdradzę.
A co jeżeli nie jestem ekspertem i nie mam żadnej potwierdzonej certyfikatami wiedzy?

Nie musisz mieć doktoratu żeby zarabiać na kursach online. Każdy z nas ma unikatową historię i doświadczenia, które mogą pomóc innym ludziom. Wystarczy, że jesteś parę kroków przed osobami, które chcesz uczyć. Być może udało Ci się przejść z sukcesem przed jakąś trudną sytuację w życiu? Albo przy okazji swojej pracy lub hobby nauczyłaś się ciekawej umiejętności? A może masz pasję, którą zgłębiasz i którą chcesz się podzielić z innymi? A może masz po prostu w sobie gotowość żeby się dowiedzieć, czego potrzebują odbiorcy i douczyć się w konkretnym obszarze?

 

Mam niewiele czasu czy będę w stanie stworzyć swój dochodowy kurs online?

Oczywiście, że tak. To nie czas jest problemem a poziom motywacji. Jeżeli masz motywację, to pokażę Ci jak w najkrótszym możliwym czasie stworzyć i sprzedać pierwszą wersję kursu online. 

Jeżeli masz mało czas to najgorsze, co możesz zrobić, to szukać rozwiązań na własną rękę. Internet jest pełen “dobrych rad”, a Ty potrzebujesz konkretów i jasnych wskazówek, co po kolei zrobić a z jakich działań zrezygnować bo są zupełnie zbędne. To właśnie znajdziesz w tym programie – proste i sprawdzone rozwiązania. 

 

Przeraża mnie cała techniczna tworzenia i sprzedaży kursu online. Czy sobie poradzę?

Bez obaw. W ramach mastermindu pokażę Ci krok po kroku jak ustawić wszystkie techniczne rzeczy związane z Twoim kursem. Do każdego „technicznego” zagadanienia będzie praktyczny tutorial. Zadbam też o to aby ograniczyć do minimum techniczne aspekty. Pokażę Ci tylko to, co naprawdę potrzebujesz wiedzieć żeby stworzyć i sprzedać swój kurs.

W jakich branżach można stworzyć kurs online?

Wierz mi, praktycznie w każdej branży można sprzedać kurs online. Osobiście widziałam przykłady świetnie sprzedających się kursów z takich branż jak: beauty, styl, biznes, blogowanie, podróżowanie, grafika, self-publishing, sztuka, technologia, rozwój osobisty, relacje, rodzicielstwo, coaching, finanse, zdrowie, dietetyka, fitness, marketing, strony www, nieruchomości, gastronomia i wiele wiele innych… Z mojego doświadczenia wynika, że to nie sama branża koniecznie decyduje o sukcesie kursu a sposób w jaki jest sformułowany jego temat.

Mam już kurs online czy dowiem się tu czegoś nowego?

Zakładam, że gdyby Twój kurs zarabiał dla Ciebie tyle pieniędzy ile oczekujesz, to by Cię tu nie było :). Być może chcesz zwiększyć cenę swojego kursu, poprawić jego sprzedaż albo też nauczyć się lepiej komunikować wartość, którą oferujesz swoim odbiorcom aby nie mieli wątpliwości, że warto uczyć się od Ciebie. Jesteś w dobrych rękach. Uczestnicy moich kursów są pod wrażeniem ich wysokiego poziomu i sposobu organizacji treści, dzięki któremu z przyjemnością przyswajają wiedzą i wracają do materiałów. Pokażę Ci jak uzyskać podobny efekt u Ciebie.

 

Zaczynam zupełnie od zera (nie mam listy mailingowej, ani followersów) czy mam szansę sprzedać swój kurs?

Oczywiście. W ramach programu pokażę Ci moje metody darmowego i płatnego pozyskiwania odbiorców i subskrybentów. Dzięki temu, że w ramach programu określisz tematykę Twojego kursu łatwiej będzie Ci gromadzić wokół siebie odbiorców, którzy będą realnie zainteresowani tematyką i z większym prawdopodobieństwem kupią Twoje infoprodukty.

Ile dodatkowych rzeczy będę musiała dokupić żeby stworzyć i sprzedać mój kurs.

W trakcie tego programu pokażę Ci różne opcje. Od zupełnie darmowych do płatnych rozwiązań premium w różnych opcjach cenowych. Mój pierwszy kurs stworzyłam i sprzedałam bez żadnych dodatkowych inwestycji (co oznacza, że też możesz!). Z czasem zaczęłam inwestować w dodatkowe rozwiązania ale nie są one konieczne na początku. 

Czy jest możliwość rozłożenia płatności za kurs na raty?

 Jak najbardziej. Są dwie opcje – system ratalny dostępny w ramach przelewów 24 (dowolna ilość rat) albo indywidualne rozłożenie przeze mnie kwoty kursu na 3 raty. W ramach szybkich płatności przelewy24 istnieje możliwość zapłaty za kurs w programie ratalnym Alior Banku lub Mbanku. Po wyborze tej opcji, zostaniesz przekierowana na stronę banku, na której będziesz mogła ubiegać wypełnić wniosek o raty. Najbardziej atrakcyjne w tym rozwiązaniu jest to, że Ty sama decydujesz o tym na ile rat chcesz rozłożyć płatność. Jeżeli chciałabyś abym to ja rozłożyła Ci płatność na raty to mogłoby być to jednie 3 raty po 670 zł. Jeżeli masz do mnie pytania w tej kwestii to napisz na adres: contact@monikafilarowska.com.

Ile jestem w stanie zarobić na pierwszej sprzedaży mojego kursu? Czy zwróci mi się inwestycja w ten mastermind?

Założeniem tego programu jest żeby inwestycja w mastermind zwróciła Ci się już podczas pierwszej sprzedaży kursu. Jednak to ile zarobisz zależy od wielu czynników (a w dużej mierze od ceny kursu, na którą się zdecydujesz). Swój pierwszy kurs online sprzedałam za 1798 zł a nie miałam wtedy żadnych followersów ani listy mailingowej. A mój kurs kosztował 97 zł. W czasie drugiej sprzedaży zarobiłam już z kolei 17 560 zł. Podczas mastermindu ustalisz sobie cel finansowy a ja pokażę Ci, co musisz zrobić żeby go zrealizować. 

Czy mogę liczyć na Twoje wskazówki? Będę potrzebowała podpowiedzi...

Absolutnie! Dzięki temu, że ten program ma postać grupowego Mastermindu jesteśmy cały czas w kontakcie . Na każdym spotkaniu możesz przedyskutować swoje wątpliwości, zadać pytanie itp. Będę Ci wspierać na każdym etapie pracy nad Twoim kursem. Pomogę Ci zweryfikować pomysły i udzielę informacji zwrotnych. Absolutnie nie zostaniesz sama z tym procesem. 

 

Wybór jest w Twoich rękach. Stać Cię na czekanie?

Przez prawie rok zwlekałam ze stworzeniem swojego pierwszego kursu online. Gdybym wtedy od razu podjęła konkretne działania, to byłabym minimum 100 000 zł do przodu, a mój biznes byłby już teraz na dużo wyższym etapie. Nie popełniaj moich błędów. Mnie wtedy powstrzymywał brak konkretnej wiedzy jak taki kurs krok po kroku stworzyć. Ty jesteś w tej komfortowej sytuacji, że ktoś kto naprawdę się na tym zna przeprowadzi Cię przez ten proces. 

 

To jak będzie?

Zamierzasz spędzić kolejne miesiące na zastanawianiu się jak zarobić pieniądze, robiąc to czym chcesz się dzielić ze światem, czy też skorzystaj z mojego systemu i zabierzesz się za konkretne działanie jeż teraz?

 

Facebook Messenger