Opinie

W czasie pracy z Moniką dzieje się magia. W ciągu 24 godzin od naszej sesji zdobyłam 4 nowych klientów. Chociaż zdobyłam, to za duże słowo. Po prostu do mnie zadzwonili kiedy wreszcie dałam sobie przyzwolenie żeby zrezygnować z tego, co mnie niszczyło zawodowo i zacząć pracować z lekkością. 

 Alicja, lat 33

Przyszłam do Moniki bo już nie dawałam sobie rady. Chciałam żeby było mi choć trochę lżej. Miałam tylko nieśmiałą nadzieję na wydostanie się z życiowego dołka, a wdrapałam się na sam Mont Everest.

 Anna, lat 54

Zobaczyłem światełko w tunelu już po pierwszym spotkaniu z Moniką. A nadzieję, że cokolwiek się zmieni w moim życiu straciłem wiele lat temu. Naprawdę nie wierzyłem, że kiedykolwiek będę żył bez lęku.”

 Robert, lat 47

Spotkania z Moniką zupełnie zmieniły mój sposób myślenia. Zobaczyłam swoje problemy w zupełnie innym świetle. Wiele z nich było tylko w mojej głowie. W ciągu kilku spotkań poukładałam swoje sprawy zawodowe i wreszcie wiem, co i jak mam robić. Ulga nie dopisania.

 Gosia, lat 31

Miałam ogromne szczęście, że trafiłam na doświadczoną terapeutkę i bardzo mądrego życiowo człowieka. Dzięki wspólnej pracy przestałam hodować „chwasty” w moim umyśle i zaczęłam uprawiać kwiaty. Gorąco polecam osobom, które chcą zmienić swoje życie.

 Anna, lat 37

Przy Monice czułam, że ta straszliwa burza w mojej duszy jej nie przeraża. Ona potrafi dostrzec i wydobyć z człowieka rzeczy, o których istnieniu on tylko marzy, nie zdając sobie sprawy, że ma je w sobie

 Andżelika, lat 35