Odkąd pamiętam widziałam w ludziach to, co w nich najpiękniejsze. Nawet jeżeli oni sami nie byli w stanie tego dostrzec. Już jako dziecko chciałam towarzyszyć innym we wzrastaniu i stawaniu się najpiękniejszą wersją siebie. Pragnęłam aby poczuli to głeboko w sobie i byli w stanie wyrazić na zewnątrz. Z mocą, przekonaniem i lekkością. 

Dlatego zostałam psycholożką. psychoterapeutką i coachem transformacyjnym.

Dlatego też wydobywam z fantastycznych Kobiet atrakcyjne i wpływowe marki oraz projektuję strony internetowe w oparciu o archetypy (Twoje wyjątkowe supermoce). Bo wierzę, zasługujesz na to aby świat usłyszał twój głos i zobaczył Twoje piękno w całej okazałości. 

Cześć, jestem Monika!

Jestem kobietą, która w pewnym momencie swojego życia zostawiła prestiżową pracę na etacie oraz potencjalną karierę uniwersytecką i zdecydowała, że chce być absolutnie szczęśliwa, zawodowo spełniona i finansowo niezależna. Mieć własny, neutralny lokalizacyjnie biznes, który inspiruje, napędza i pozwala zmieniać życia innych ludzi na lepsze. I co najważniejsze jest spójny ze mną, moją osobowością, wartościami, energią, upodobaniami – wszystkim, co składa się na to kim jestem. 

SPECJALIZUJĘ SIĘ W UCZENIU

jak zarabiać na swojej wiedzy

Od początku wiedziałam, że mój biznes będzie opierał się na dzieleniu się wiedzą. Nie tylko dlatego, że tym zajmowałam się przez wiele lat prowadząc zajęcia dla studentów psychologii Uniwersytetu Warszawskiego ale też dlatego, że nie zamierzałam iść na żadne kompromisy.

Moja firma miała wspierać styl życia, który mnie interesuje. Czyli maksimum wolności, duża elastyczność godzin i czasu pracy, skalowalność (lekcję ze sprzedawania czasu za (żałośnie niskie) pieniądze odrobiłam na etacie) i całkowita niezależność od lokalizacji i dyspozycyjności innych ludzi (dlatego sprzedaż produktów fizycznych nie wchodziła w grę).

Zaczynałam od zera, bez żadnej wiedzy jak funkcjonuje biznes online, strategii, bez strony www i społeczności, czekającej na moją ofertę (za to uzbrojona w legginsy, wygodną kanapę i mnóstwo entuzjazmu). 

Mimo, że robiłam co mogłam, to w pierwszym roku działalności moja firma zarobiła mniej niż 10 000 zł. Wielokrotnie chciałam rzucić tym wszystkim i wyjechać w Bieszczady (co byłoby super pomysłem gdybym nie mieszkała w UK :).

Nie poddałam się jednak. Uczyłam się u najlepszych strategów biznesu w USA i tak odkryłam kursy online. W efekcie drugi rok działalności zakończyłam ze sprzedażą, która przekroczyła 250 000 zł.

Dlaczego Ci o tym piszę?

Żebyś wiedziała, że wiem jak to jest, kiedy wrzucasz do sieci swoją wymarzoną ofertę, zderzasz się ze ścianą i totalnie nie masz pojęcia, co poszło nie tak. Przecież, to co oferujesz jest wartościowe!

Niestety w Polsce, gdzie powstaje 1000 nowych firm dziennie potrzebujesz czegoś więcej – praktycznej, krok po kroku, strategii działania i sprzedaży, która pozwoli Ci dotrzeć do serc Twoich idealnych klientów i wyróżnić się na tle konkurencji.

SPRAWDŹ MOJE KURSY ONLINE

Jeżeli masz więc dość błądzenia po omacku i marnowania życia i pieniędzy na testowanie wszystkich możliwych strategii, to zapraszam Cię do uczenia się na moich błędach :). 

MARKA Z DUSZĄ

Ten program powstał jako antidotum na sytuację, w której stajesz na rzęsach ale Twoje posty w mediach społecznościowych i oferta przechodzą bez echa.

Poradzi sobie również, jeżeli Twoim problem jest trafianie z komunikacją do niewłaściwych osób. Może nawet się lubicie ale z tego lubienia jest niewiele pieniędzy.

A może jesteś w sytuacji, w której czujesz, że Twoja marka nie w pełni wyraża Twoją osobowość lub wartość, którą masz do przekazania? Z tym też damy radę 🙂

Wiem, co mówię bo ten program jest zapisem konkretnych działań, które z sukcesem wykonałam żeby poradzić sobie z problemami, o których wspominam wyżej.

STWÓRZ KURS ONLINE

Obserwowałam osoby, który potrafiły zarobić 100 000 zł w tydzień. Uznałam, że skoro one potrafią, to i ja mogę. Nie powiem, że udało się przy pierwszej sprzedaży, nie udało się też przy trzeciej ale przy piątej już tak 🙂 (a startowałam z zerową społecznością i listą mailingową – nadal zresztą w social mediach raczej nie bywam zbyt często).

Jeżeli ktoś Ci mówi, że to banalne, to skurczybyk na bank oszukuje :). Ja powiem Ci, że to absolutnie do zrobienia, jeżeli wykonasz serię bardzo konkretnych kroków w odpowiedniej kolejności i nie zniechęcisz się w połowie drogi.

W Polsce rynek kursów online dopiero raczkuje i to świetny moment żeby zacząć zanim zrobi się zbyt tłoczno bo konkurencja też się za temat zabierze.