4 tygodniowy program online:

KIM JEST TWÓJ KLIENT?

Skuteczne badania rynku krok po kroku.

CZY TO BRZMI ZNAJOMO?

u

STARTUJESZ Z NOWYM BIZNESEM I CHCESZ ZBADAĆ RYNEK?

Zgadywanie w biznesie przynosi najczęściej rozczarowanie i straty. Zanim wyjdziesz do świata z ofertą warto dokładnie sprawdzić kim są Twoi klienci i czego potrzebują.
u

MASZ TRUDNOŚCI Z DOTARCIEM DO PŁACĄCYCH KLIENTÓW?

Najczęściej brak reakcji odbiorców wynika z tego, że mówimy do wszystkich zamiast to precyzyjnie wybranej grupy. Pytanie brzmi skąd masz wiedzieć jaka to grupa?
u

ROZUMIESZ KONIECZNOŚĆ ZBADANIA RYNKU ALE ZUPEŁNIE NIE WIESZ JAK SIĘ ZA TO ZABRAĆ?

Ciągle słyszysz o avatarach, personach i profilach klientów ale nie masz pojęcia skąd zebrać tak szczegółowe informacje.  

ROZWIĄZANIE? 

Większość osób wypuszcza na rynek swoje usługi i produkty bez wcześniejszego sprawdzenia, czy ktokolwiek będzie nimi zainteresowany. 

W większości przypadków efektem jest strata czasu i pieniędzy. I skierowanie swoich kroków ku sensownemu badaniu rynku. 

Uwierz mi, to najważniejsza lekcja, którą masz do odrobienia w swoim biznesie.   Nie najłatwiejsza ale niesamowicie pouczająca i dochodowa.

DLACZEGO?

Jeżeli przeprowadzisz badanie rynku, to Twoi klienci powiedzą Ci dokładnie czego chcą i za co z chęcią Ci zapłacą. 

Dzięki temu z łatwością stworzysz ofertę, która zachwyci. 

POZNAJ MÓJ PRECYZYJNY SYSTEM BADANIA RYNKU 

Od kilku lat obserwuję, że badanie rynku i określanie profilu klienta, to jeden z najtrudniejszych elementów budowania biznesu. 

Wiele osób mówi o tym, że trzeba znać swojego klienta i stworzyć jego profil czy też Avatar klienta ale mało kto pokazuje jak te informacje zdobyć w prosty i uporządkowany sposób, a potem na ich podstawie wyciągnąć sensowne dane. 

Wiem o tym, bo sama przez wiele miesięcy zmagałam się z tym tematem. Odkładałam go na później ale mój biznes na tym cierpiał. W końcu podeszłam do sprawy metodycznie i stworzyłam:

Skuteczny system, w którym krok po kroku pokazuję jak i gdzie sprawdzić czego potrzebują odbiorcy w branży, którą się zajmujesz.

JEST TO DROGA OD SŁUCHANIA KLIENTA DO PRODUKTU.  

Dlaczego warto mi zaufać?

Nazywam się MONIKA FILAROWSKA
Jestem psychologiem i doktorem nauk społecznych. Znam się na tym co robię. A setki osób, z którymi pracowałam przez ostatnie 8 lat są tego najlepszym dowodem!
Wspieram Liderki – przedsiębiorcze Kobiety z pasją, które mają coś do przekazania światu i chcą aby ich głos został usłyszany. Daję im wsparcie i narzędzia do tworzenia biznesów z duszą. Tak, aby mogły z lekkością i przyjemnością zarabiać na tym, co kochają robić. 
Stworzyłam TEST, diagnozujący osobowość marki w oparciu o ARCHETYPY, który do tej pory wykonało ponad 15000 kobiet. 

POKAŻĘ CI GDZIE ZNALEŹĆ DANE, DZIĘKI KTÓRYM STWORZENIE TAK BOGATEGO PROFILU (avatara) KLIENTA NIE BĘDZIE PROBLEMEM! 

W ramach programu stworzysz podobny dokument (oczywiście po polsku i w oparciu o polskie dane), który będzie Twoim drogowskazem we wszystkich Twoich działaniach biznesowych.  

CO ZYSKASZ DZIĘKI KURSOWI?

„kim jest twój klient?” TO Program, dzięki któremu dowiesz się:

1. Jak zweryfikować swój pomysł na ofertę i dowiedzieć się bezpośrednio od Twoich klientów, czego konkretnie poszukują i za co przyjemnością (lub ulgą) zapłacą.

2. Jak uniknąć powszechnych błędów w badaniu rynku, które prowadzą do tego, że klient mówi Ci to, co chcesz usłyszeć ale nie przekłada się to na sprzedaż.

3. Gdzie konkretnie szukać informacji na temat swoich klientów. Pokażę Ci jak wykorzystać łatwo dostępne i darmowe źródła aby uzyskać bezcenne informacje o klientach bez podejmowania z nimi jakichkolwiek rozmów a nawet wysyłania ankiet.

4. Jak te informacje usystematyzować i przeanalizować aby na ich podstawie stworzyć ofertę, która z łatwością się sprzeda.

5. Jak przygotować wywiady z klientami i jak stworzyć ankiety, które pozwolą Ci zebrać już znacznie bardziej pogłębione i spersonalizowane dane.

JAK TO DZIAŁA?

Tuż po zakupie otrzymasz dostęp do platformy i materiałów  video, audio i interaktywnych pdf-ów.  

W materiałach prowadzę Cię krok po kroku, kliknięcie za kliknięciem. Dlatego wiesz dokładnie co robić aby uzyskać jak najlepsze rezultaty. 

Kurs jest w pełni online i odbywa się na pięknej platformie. Masz do niego nieograniczony dostęp więc możesz pracować w swoim tempie. Otrzymasz również dostęp do wszystkich aktualizacji kursu w przyszłości. 

Wspierająca grupa na FB na czas trwania kursu.  

CO ZNAJDZIESZ W KURSIE?

M.1 wprowadzenie do tematu badania rynku

Ludzie to skomplikowane istoty. To, że zapytasz ich o opinię wcale nie oznacza, że uzyskasz przydatne informacje. 

Wbrew powszechnej opinii nie wystarczy po prostu zapytać odbiorców czego chcą. Trzeba wiedzieć JAK pytać, GDZIE pytać i CZYJE zdanie brać pod uwagę.  
Pokażę Ci też konkretne przykłady na to, że nie zawsze odpowiadanie na każdą potrzebę Twojego klienta jest korzystne dla Ciebie i Twojej firmy.  

M.2 PODSTAWOWE metody badania potrzeb klientów

Internet jest pełen darmowej wiedzy o Twoich przyszłych klientach. Musisz jedynie wiedzieć gdzie i czego szukać. 

Pokażę Ci różne miejsca w sieci, w których możesz znaleźć cenne informacje na temat tego za co skłonni są zapłacić klienci z Twojej branży tak abyś nie musiała już więcej zgadywać, co powinno się znaleźć w Twojej ofercie.  
A żeby uczynić proces zbierania danych maksymalnie prostym i czytelnym, to w #BONUSIE pokażę Ci na konkretnym przykładzie zbieranie danych na temat klientów i ich potrzeb zupełnie od zera. 

m.3 POGŁĘBIONE METODY BADANIA POTRZEB KLIENTÓW

Klient, który już od Ciebie kupił jest najlepszym źródłem informacji.

Dlatego w tym module pokażę Ci jak poznać lepiej osoby, które już wykazały zainteresowanie Twoją ofertą abyś mogła zbudować komunikację, która przyciągnie do Ciebie więcej podobnych (czyli płacących) klientów.  
Dowiesz się jak przygotować i o co pytać w ankiecie i podczas indywidualnych wywiadów z odbiorcami.  

M.4 – analiza danych i tworzenie profilu klienta

W tym module selekcjonujemy i analizujemy.

Zebranie wartościowych danych to jedna rzecz ale umiejętne ich wykorzystanie, to już zupełnie inny temat.
Pokażę Ci jak wyselekcjonować cenne informacje i na ich podstawie przygotować profil klienta, który będzie dla Ciebie drogowskazem do tworzenie oferty oraz planu jej promocji. 

TO NIE WSZYSTKO!

Kupując KURS OTRZYMASZ RÓWNIEŻ BONUS WART PONAD 1000 ZŁ

Pssst ten bonus jest tak fantastyczny, że zasługuje na specjalne wyróżnienie 🙂

Rzeczywisty przykład badania rynku w praktyce krok po kroku

Wiem, że czasami nawet z najlepiej wyłożoną teorią nie wiadomo co zrobić. Dlatego w tym bonusie wykorzystam wszystkie pokazane w kursie metody badania rynku w praktyce.
Wybiorę niszę i w jej ramach zbadam kim są potencjalni klienci i na jaką ofertę zgłaszają zapotrzebowanie. A to wszystko krok po kroku na Twoich oczach. Tak żebyś w efekcie dokładnie wiedziała, co po kolei zrobić aby uzyskać jak najwięcej cennych informacji. 

Chciałabym żeby ktoś mi pokazał ten film kilka lat temu…

CO O MNIE MÓWIĄ 🙂