Instrukcja obsługi systemu ratalnego

Aby rozłożyć płatność na raty potrzebujesz złożyć wniosek o „raty konsumenckie”. Aby Ci to umożliwić podpisałam umowę z platformą ratalną. Jest to zaufana firma, która oferuje najniższe oprcocentowanie ratalne na rynku. Możesz zdecydować na ile rat chcesz rozłożyć płatność (od 2 do kilkunastu). Na stronie platformy możesz skorzystać z kalkulatora rat i wypełnić wniosek. Poniżej znajdziesz instrukcję krok po kroku.

 

Kliknij w przycisk poniżej i przejdź na stronę platformy ratalnej.

 

Zostaniesz przekierowana na platformę ratalną do kalkulatora, gdzie możesz sprawdzić jaka będzie kwota pojedynczej raty w zależności od ich liczby.

 

Jeżeli będziesz zdecydowna na zakup kursu w systemie ratalnym, to kliknij na pomarańczowy przycisk: „Złóż wniosek przez Internet”. Zostaniesz przekierowana do „Szczegółów zakupu”, gdzie potrzebujesz uzupełnić informacje zgodnie ze schematem poniżej. W linku do towaru lub nazwie sklepu możesz wpisać „Monika Filarowska Marka z Duszą” lub wkleić ten link: https://www.monikafilarowska.com/produkt/marka-z-dusza/

. Pamiętaj żeby w koszcie wysyłki wpisać „0” :).

 

Wypełnij wniosek i po kilkunastu godzinach powinnaś dostać informację zwrotną od banku (W niektórych przypadkach może to potrwać parę dni).

Jeżeli masz do mnie pytania związane z ratami lub to rozwiązanie ratalne się u Ciebie nie sprawdza – napisz na: contact@monikafilarowska.com