Sukces jest efektem spoglądania do wewnątrz i pracy nad sobą.

Kiedy słuchasz wszystkich wokół zamiast siebie. Kiedy rozglądasz się na boki i nie jesteś w kontakcie ze swoją wewnętrzną mądrością to działasz po omacku. Podejmujesz decyzje i działania, które pochłaniają Twój czas i energię a nie doprowadzają Cię do oczekiwanych rezultatów. Tracisz czas. Tracisz zaanagażowanie. Tracisz pieniądze.

Bycie Liderką jest wyborem wewnętrznym.
Bycie Ekspertką jest wyborem wewnętrznym.
Jeżeli nie czujesz tego w sobie, to żaden certyfikat Ci w tym nie pomoże. 

My Kobiety mamy skłonność do umniejszania swoich pragnień, swoich kompetencji, wysokości swoich stawek. Bardzo często działamy poniżej naszych możliwości z powodu różnego typu blokad.

Wierzę, że sukces, szczęście i spełnienie są efektem świadomego, wewnętrznego wyboru.  Wszystko w naszym życiu staje się prostsze, kiedy świadomie zarządzamy naszą energią, stając się magnesem dla szcześcia, radości i sukcesu. To mechanizm, który potrzebujesz wypracować w sobie. Żadna zewnątrzna strategia Ci go nie zapewni dopóki nie poukładasz się sama ze sobą.

Jestem tu po to żeby Ci przypomnieć, że najbardziej przeraża Cię w Tobie Twoje światło, a nie Twój lęk. Jestem tu po to, aby pokazać Ci, że wszechświat i wszelkie dobre siły chcą Twojego szczęścia i spełnienia.  Wystarczy, że dasz sobie do nich prawo i przyjmiesz należne Ci miejsce Władczyni – Liderki w Twoim życiu. 

Podczas wspólnych sesji mogę: poprowadzić Cię do źródła Twojej mocy i pewności siebie. Pokazać Ci w czym jesteś świetna i co Cię wyróżnia. Usunąć blokady, które powstrzymują Cię przed zuchwałym spełnianiem swoich marzeń i działaniem na wielką skalę. Zbudować bliską i zasobną relację z pieniędzmi. Stworzyć razem z Tobą idealną strategię rozwoju Twojej firmy, abyś mogła zarabiać na swojej pasji z lekkością, mając również czas na przyjemności, rodzinę i podróże. 

Umów się na darmową sesję

online i skonsultuj ze mną wybrane przez siebie zagadnienie. 

 

Monika, dla mnie poniedziałki z Tobą to jak weekendowe dni, pełne spokoju i radości… Motywacja to energia, którą wysyłasz, energia do działania, do tworzenia, do stawania się lepszą osobą, do życia w zgodzie ze sobą i otoczeniem, to moc, która sprawia, że niemożliwe staje się możliwe!

 Anna Styrna

Wybierz rodzaj sesji dla siebie

KOSZT od 250 zł za godzinę

Odkryj swoje supermoce

– każda z nas ma cechy i umiejetności, w których jest świetna.I to w sposób zupełnie naturalny, i często tak niewymagający wysiłku, że aż umykający naszej uwadze. Tak, masz zdolności, z których nie zdajesz sobie sprawy bo wydaje Ci się, że wszyscy je posiadają. Pomogę Ci je rozpoznać, zrozumieć i wykorzystać zarówno na płaszczyźnie prywatnej jak i zawodowej. Kiedy będziesz wiedziała, co przychodzi Ci z lekkością, to wybór modelu biznesowego, typu marketingu czy sposobu pozyskiwania klientów stanie się oczywisty. 

odkryj swoją misję

– czujesz, że masz na tym świecie coś do zrobienia. Coś, co nie tylko przyniesie korzyść innym ale również uszczęśliwi Ciebie i pozwoli Ci żyć na własnych zasadach? Przeczuwasz, że jest coś takiego ale nie potrafisz tego dokładnie określić, zdefiniować i przekuć na pracę, która przyniesie Ci dochód? Moją niezwykłą zdolnością jest rozumienie Ciebie na najgłębszych z możliwych poziomów. Potrafię poprowadzić Cię do źródła Twojej inspiracji i Twojego osobistego „dlaczego” abyś zaczęła wreszcie wykorzystywać swój niepowtrzalany dar. 

USUŃ BLOKADY

– domyślam się, że masz jakieś marzenie lub cel do zrealizowania, ale coś cię powstrzymuje… Prawdopodobnie, jest to lęk albo inne emocje, tak silne, że koncentrujesz się głównie na nich i brakuje Ci już siły by realizować swoje cele. Być może to kwestia myśli i przekonań, które pojawiają się w Twojej głowie i stopują Cię przed podjęciem działania. A może to Twoje nawyki i utrwalone zachowania sprawiają, że stoisz w miejscu – nie tym, w którym chciałabyś być? Znam sprawdzone i skuteczne metody, które pomogą Ci ruszyć do przodu!

POKONAJ SYNDROM OSZUSTA

– ciągle czujesz się nie dość dobra? Nie dość kompetentna? Nie w pełni gotowa do podjęcia działania? Mimo, że odnosisz sukcesy i otrzymujesz liczne komplementy, to masz poczucie, że kolejnym razem się nie sprawdzisz? Prowadzisz w głowie tajne życie i biznes bo wiele projektów, o których myślisz ,nigdy nie ujrzy światła dziennego? Ciągle porównujesz się z innymi i obawiasz się ich oceny? Nie jesteś sama. Ogromna grupa Kobiet ma podobne doświadczenia. Od ponad 8 lat zajmuję się pracą z syndromem oszusta. Pomogę Ci go pokonać! 

ZUCHWAŁA W BIZNESIE

– masz trudność ze stawianiem granic w swoim biznesie? Jesteś jedną z tych miłych Kobiet, które wszyscy lubią ale już mniej chętnie im płacą? A jak płacą to z opóźnieniem lub nieadekwatnie nisko? Czujesz, że ciężko jest Ci zadbać o siebie i więcej dajesz niż otrzymujesz? Jeżeli będziesz zmęczona i wypalona, to przestaniesz być Liderką, która inspiruje. Zadbaj o siebie i umów się na spotkanie, na którym odkryjesz jak zadbać o siebie w sposób, który doda Ci plus 100 do atrakcyjności w oczach Klientów. 

TRANSFORMACYJNY COACHING BIZNESOWY

– chcesz stworzyć dopasowaną do swojej osobowości, talentów i trybu życia strategię biznesową i zarabiać z lekkością? Pokaże Ci jak przy wsparciu własnej intuicji i wewnętrznej mądrości, strategicznie wykorzystywać narzędzia biznesowe aby pracować mniej i zarabiać wiecej, budując jednocześnie pozycję Liderki na rynku. 

NAPISZ DO MNIE

daj znać, jaki typ sesji Cię interesuje

 

Facebook Messenger