Umów się na darmową sesję

online i porozmawiaj o pomyśle na swoją markę. 

 

u

Jak myślisz, czym jest marka?

Marka to przede wszystkim spontaniczna reakcja emocjonalna – odczucie, która pojawia się w kontakcie z firmą i jej ofertą. Najczęściej cały proces odbywa się w klika sekund i ma charakter nieświadomy. 

u

A czy wiesz, na czym polega branding?

Branding, to proces tworzenia marki. Niektórzy mówią o „kreowaniu mark”i. Ja wolę słowo „wydobywanie„. Bo markę masz już w sobie. Moim celem jest pomóc Ci ją odkryć, wydobyć i wyrazić w najbardziej atrakcyjnej i przyciągającej formie dla Twoich Klientów i w najbardziej autentycznej wersji dla Ciebie. 

 

Z kim pracuję?

 

Pracuję z Kobietami, które chcą wznieść swój biznes na wyższy poziom i stworzyć markę, która buduje wizerunek Liderki w ich dziedzinie. Nie ważne czy dopiero zaczynasz czy też prowadzisz swoją działalność już kilka lat. Kieruję swój przekaz do Ciebie jeżeli czujesz się gotowa do pokazania światu w swojej najpiękniejszej i najbardziej autentycznej wersji. 

Pomogę Ci zbudować markę, która nie tylko przyciąga i zarabia realne pieniądze, ale przede wszystkim pozwala wyzwolić i wyrazić Twoją niepowtarzalną osobowość i potencjał. Markę opartą na Twoich supermocach, dzięki czemu kazda kolejna decyzja biznesowa będzie naturalna i prosta. 

CZY MOJA OFERTA JEST DLA CIEBIE?

 

Chcesz rozwinąć swoją działalność, tworząc wyrazistą i zapamiętywalną marką, która zamiast powielać wypracowane do tej pory rozwiązania, pójdzie o krok dalej w przyszłość, proponując coś nowego i innowacyjnego

Masz wrażenie, że to jak Twoja marka prezentuje się na zewnątrz nie oddaje jej prawdziwej wartości, nie przyciąga odpowiednich klientów i nie przynosi oczekiwanych zysków. W efekcie Twój rozwój biznesowy jest zahamowany?

Czujesz, że pieniądze jakie otrzymujesz za swoje usługi lub produkty nie są adekwatne do ich wartości oraz zaangażowania, które w nie wkładasz? Chcesz być wynagradzanym adekwatnie do wkładu pracy?

A może masz na ten moment tylko pasję i marzenie, które chciałabyś wcielić w życie? Nie wiesz jednak od czego zacząć aby przeobrazić wizję w silną markę, która wyraża to, co w Tobie najlepsze i daje światu realną wartość?

Co Zyskasz Dzięki pracy ze mną?

 

Odkryjesz swoje supermoce - mocne strony, talenty, archetypy. Ten Twój jedyny i niepowtarzalny dar, na który czeka świat, którego ludzie potrzebują, i za dostęp do którego z chęcią Ci zapłacą.

Poznasz niepowtarzalny wzór, który składa się na Twoją markę. Zyskasz dzięki temu pełną jasność i klarowność, co czyni ją absolutnie wyjątkową na rynku, dzięki czemu pojęcie konkurencji przestanie mieć dla Ciebie znaczenie.

Zbudujesz markę, której design utwierdza w przekonaniu, że jesteś Ekspertką i Liderką w swojej dziedzinie. Warstwa wizualna Twojej marki nie tylko zachwyci Twoich Klientów ale zbuduje w nich przekonania, że są w najlepszy rękach.

Stronę www, która będzie wizytówką, budującą Twoją wiarygodność. Stronę która jest strategicznym narzędziem, które pełni nie tylko funkcję informującą ale również konwertującą Twoich odbiorców w zaangażowanych Klientów.

Monika to prawdziwa Czarodziejka. Trudno mi uwierzyć, że zaczęło się tak niewinnie. Chciałam tylko powiedzieć sobie TAK i wreszcie ruszyć z miejsca… Przestać prowadzić „tajny biznes” i wreszcie zrobić własną stronę internetową. Brałam udział w programie „Biznesowa mapa pragnień”, dzięki niemu udało mi się nadać kształt moim marzeniom. Bardzo się cieszę, że się zdecydowałam, to było to czego potrzebowałam. Dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy dotyczących archetypów i odnalazłam w nich siebie, rozumiejąc, że Artyści postrzegają świat inaczej i to zupełnie normalne. Materiały dotyczące identyfikacji marki bardzo ułatwiły mi podjęcie decyzji nt kolorystyki i utwierdziły mnie w tym, ze obrałam dobrą drogę. Dowiedziałam się jakiego rodzaju czcionek chcę używać oraz jak komunikować się z klientem. Po bardzo owocnej współpracy zdecydowałam, że Monika zrobi też moją stronę internetową. Myślę, że nikt inny nie wyczułby tego jaką ma mieć energię i jaki efekt końcowy mnie zadowoli, a jestem wybredna… bardzo! Monika to ekspertka, ale też wspaniała, ciepła osoba, więc jeżeli zależy Ci na profesjonalizmie w miłej atmosferze to nie wahaj się ani chwili.

 Kasia Wójcik, icDesign

Który z pakietów Cię interesuje?

 

fundamenty marki

CHc 

Chcesz jedynie zbudować silne fundamenty dla Twojej marki i nie interesuje Cię strona www? Ten pakiet jest dla Ciebie!

W ramach tego pakietu pracujemy nad PODSTAWAMI, bez których nie da się stworzyć silnej i spójnej marki, która przyciąga i zarabia. Odkrywamy Twoje supermoce, archetypy, Twoje wartości, upodobania, filozofię Twojej marki, jej unikatowe historie i wyrazisty głos. 

Na ich podstawie tworzymy zachwycającą i w pełni wyrażającą wartość Twojej marki IDENTYFIKACJĘ WIZUALNĄ.

To dzięki rezultatom wypracowanym w ramach tego pakietu zbudujesz markę, przy której nikt nie będzie miał wątpliwości, że ma do czynienia z marką premium zarządzaną przez Liderkę i Ekspertkę w swojej branży. 

fundamenty marki + Strona WWW

 

Jeżeli chcesz nie tylko uporządkować wszystkie informacje na temat swojej marki. Odkryć jej wyjątkową osobowość, profil idealnego klienta, wyrazisty przekaz i fantastycznie dopasowaną identyfikację wizualną. Ale również stworzyć atrakcyjną i strategiczną stronę internetową, która będzie w pełni wyrażała wysoką wartość Twojej pracy, to ten pakiet jest dla Ciebie.

Znajdziesz w nim wszystkie elementy z pakietu fundamenty marki. Jednak w tym wypadku finalnym efektem naszej współpracy będzie strona internetowa. Czyli Twój dom online, do którego z dumą będziesz mogła zapraszać Klientów.  

Wybierając ten pakiet, decydujesz się na opcję all inclusive! Nie tylko zyskasz pełną jasność, co do każdego obszaru funkcjonowania swojej marki ale również zaprezentujesz ją światu w profesjonalnej i atrakcyjnej odsłonie, obok której nie da się przejść obojętnie. 

Napisz do mnie i zapytaj o wolne terminy.

Facebook Messenger